KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12121432

nr 1212 1432

Edvin Ollers

(1888-1959), Sverige

Oljemålning, Sydländskt landskap. Signerad, daterad 1938. Olja på pannå, 43x54

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 20:41:40

16/10 16:38:38 1      Vinnande bud

Edvin Ollers

Läs mer om Edvin Ollers